M.I.C.E.

Day Tours Küba, toplantı, teşvik ve konferans endüstrisi sektörü için Küba’da ihtiyacınız olan tüm Toplantı,Etkinlik,Teşvik Gezileri,Ürün Lansmanı,özel organizyon hizmetlerini sunmaktadır.

Uluslararası bir çok alanda da duyabileceğiniz üzere,Küba hükümeti tarafından son yıllarda yapılan atılımlarla MICE alanında tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek seviyeye gelmiştir.Ekibimizin bu alanda ortamala 15 yıllık kişisel deneyimi ile , en küçük seminerlerden büyük uluslararası konferanslara kadar tüm etkinlik gereksinimlerine cevap verebilmekteyiz.

Kültür Turları

Küba,turizm açılımı yaptığı günden bu yana dünyada en çok merak edilen ülke olmaya devam etmektedir.Yüzölçümüne oranla dünyadaki marka değeri bu kadar yüksek başka bir ülke yoktur.Ayrıca Küba tarihi,insanları,doğal güzellikleri,dansları,kokteylleri ve insanları ile bunların karşılığını verebilmektedir.

Day Tours Cuba ,deneyimli ekibi ile klasik tur programlarının ve içeriklerinin yanı sıra,kendine has program ve içeriklerle bu zengiliği misafirlerinizin keşfetmesini sağlamaktadır.

Tatil Paketleri

Eğer tropikal bir adada,palmiyelerin altında ,elinizde kokteyliniz ile  beyaz kumlar ve turkuaz deniz hayal ediyorsanız Küba en doğru yer…

Varadero,Cayo Santa Maria,Cayo Coco,Cayo Largo,Guardalavaca,Cayo Guillermo gibi bölgelerde her bütçeye uygun ,herşey dahil konsepti ile çalışan yüzlerce otel ile Küba unutulmaz bir tatil için sizleri bekliyor.

Ayrıca tatil süreniz boyunca konakladığınız bölgeden tüm Küba’yı keşfetme ve benzersiz aktivitelerle yaşayacağınız deneyimleri  de unutmayın.

Tüm uluslararası ve yerel zincir otellerle anlaşmalı olan Day Tours Cuba,bu alanda da siz ve misafirlerinize hizmet vermektedir.

Terzi İşi Turlar

Day Tours, kendi programı kendi belirlemek, istediği yerde dilediği kadar vakit geçirmek, istediği aktiviteyi yapıp istediğini yapmak istemeyen ve kendini özel hissetmek isteyen tüm misafirlerinize bu ayrıcalığı sunmak için hazır.

Terzi işi dokunuşlarla, Küba’yı farklı yaşatmak için bekliyoruz.

Sağlık Turizmi

En büyük gelir kaynaklarından biri Biomedikal olan Küba,uluslararası  alanda sağlık ve sağlık hizmetlerinin mükemmel başarı oranı,alt yapısı,konusunda uzman sağlık personeli ve ekonomikliği ile ünlüdür.

Son yıllarda sağlık turizmi alanına ciddi yatırımlar yapan Küba’daki hastaneler ve klinikler birinci sınıf  imkanlar sunarak bu alanda dünyada  hızlıca en üst sıralara tırmanmaktadır.

Küba’nın sağlık sistemi, en gelişmiş tıbbi teknolojiye ve bu şekilde kurulmuş bir tecrübeye sahiptir; bu da, eğitimli ve tecrübeli doktorların özel tıbbi tedaviler ve prosedürler sunmasını mümkün kılarken,bu alanda yabancılara hizmet veren tüm hastane ve klinikler yönetim,hijyen ve teknolojik alanlarda sertifikalandırılmıştır.

Şirketimiz bu alanda  resmi olarak sağlık turizmi yapmak için  zorunlu olan belgelere sahip olup SMC ( Comercializadora de Servicios Medicos Cubanos)  tarafından yetkilidir. Şirketimiz ihtiyacınız olan randevularınızı ayarlamak için aracılık etmektedir. Tedaviniz ile ilgili tüm ödemeleri ise Küba’da tedavi gördüğünüz merkeze yapmaktasınız.

Şirketimiz bu süre zarfında size ve yakınlarınıza, ihtiyacınız olan otel rezervasyonu, transfer hizmetleri ve turistik gezileriniz konusunda yardımcı olacaktır.

Özel İlgi & Hobi Turları

Küba kültür ve deniz turlarında olduğu kadar  özel ilgi ve hobi turlarında da muhteşem doğası,turistik altyapısı ile özel ilgi ve hobi turları içinde çok çeşitli ve başarılı alternatifler sunmaktadır.

  • Fotoğraf Turları
  • Dalış Turları
  • Motorsiklet Turları
  • Derin Deniz Balıkçılığı Turları
  • Dans Eğitimi Turları

Diğer

Day Tours,Küba ‘da  seyahat ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı  en hızlı çözüme kavuşturacak ekibi ile hizmet vermektedir.Grup ve münferit turlar yada tatil organizasyonlarının haricinde aşağıdaki hizmetleri siz müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

  • Otel rezervasyonları
  • Araç kiralama
  • Yerli ve Yabancı dilde Profesyonel ve Resmi Rehberlik hizmetleri
  • Tüm araç tiplerinde transfer hizmetleri
  • Günlük Turlar

Lost your password?

Şirketimiz Day Tours Turizm ve Organizasyon, 2014 yılında  kurulmuş olup, Küba’da Tomo II File 356 numaralı tur operatorü lisansı ile faaliyet göstermektedir.

Adres:

Suadiye, Suadiye Mah. Bağdat Cad, Ulus Sk. No: 9 D:1, 34740 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Telefon

Email