Hakkımızda

Yolculuğunuzun tadını çıkarın

Şirketimiz Day Tours Turizm ve Organizasyon, 2014 yılında kurulmuş olup, Küba’da Tomo II File 356 numaralı tur operatorü lisansı ile faaliyet göstermekte olan ve Türkiye’de Türsab lisansına sahip bir kurumdur.

Day Tours, Küba’da yer servisleri veren bir şirket olarak kurulduğu günden beri ülkelerinde Tur Operatörü lisansına sahip şirketlere Kültür Turu,Kurumsal Gezi ve Organizasyonlar,Münferit turlar, Tatil turları,Sağlık turları ve özel ilgi turları konularında çok yüksek bir memnuniyet oranı ile servis vermekte olup son tüketiciye direkt olarak hizmet vermemektedir.

Şirketimizin başlıca hedefi; Dünyanın en merak edilen ve en popüler ülkelerinin başında gelen Küba’da, partnerlerimize teklif aşamasından fatura aşamasına kadar geçen süreçte müşterilerinin ve kendilerinin taleplerine uygun olarak yönlendirerek, en hızlı, en kaliteli ve en doğru hizmeti vererek, dünyada en çok bilinen ve güvenilen Latin Amerika Partnerlerinin arasında yerini almaktır.

Bunu sağlamak için hem Küba’da, hem Meksika’da hem de Türkiye’de ofislerimiz ile partnerlerimize günde toplamda 16 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Day Tours Küba’nın diğer hedefleri ise; Latin Amerika’ya gelme nedenlerini arttıracak ürün yelpazeni geliştirmek ya da ülkeye yeni eklenen ürünleri dünyaya tanıtarak 12 ay boyunca seyahat edilebilen bir ülke olarak kalmasını sağlamak için destek vermek ve Küba destinasyonunun henüz olmadığı ya da çok az olduğu pazarlara ulaşarak Küba’ya gelen turist potansiyelini arttırmaktır.

Sizde henüz bizimle tanışmadıysanız, bize ulaşmanın birçok yolundan birini deneyebilirsiniz.

Daytours

Neden biz?

Incentive & M.I.C.E. Turizmi

Kurumsal kongrelerinizi sorunsuz geçirebilirsiniz.

FIT ve Gruplar İçin Tatil Paketleri

Okyanus ve adalarda muhteşem deniz altı dünyası ile buluşabilirsiniz.

Yerel Temsilcilik

3 ülkede bulunan temsilcilerimiz tüm sorunlarınızı hızlıca çözecektir.

Fotoğraf Turları İçin Özel Paketler

Unutulmaz anıları fotoğraf tutkunuzla birleştirebilirsiniz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Yolculuğunuz boyunca her zaman yanınızdayız.

A’ la Carte Tur Programları

Birden fazla seçeneğiniz için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Lost your password?

Şirketimiz Day Tours Turizm ve Organizasyon, 2014 yılında  kurulmuş olup, Küba’da Tomo II File 356 numaralı tur operatorü lisansı ile faaliyet göstermektedir.

Adres:

Suadiye, Suadiye Mah. Bağdat Cad, Ulus Sk. No: 9 D:1, 34740 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Telefon

Email